Drodzy Państwo, dokładamy wszelkich starań, by realizować każde zamówienie najszybciej jak to tylko możliwe. Zdecydowana większość zamówień wysyłana jest w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia, jednakże w okresie wzmożonego zainteresowania oferowaymi przez nas produktami realizacja może opóźnić się do 48 godzin. Dziękujęmy za wyrozumiałość.

Metody wysyłki dostępne w BARSAVIA.COM:

1. Kurier GLS.
Szybka i bezpieczna wysyłka pod dowolny adres w Polsce kurierem GLS. Paczki krajowe w zdecydowanej większości docierają na miejsce następnego dnia roboczego, licząc od momentu nadania przesyłki.
Koszt wysyłki przy płatności z góry - 10 zł. Koszt wysyłki za pobraniem (płatność kurierowi podczas dostawy) - 15 zł. Przy zamówieniach powyżej 250 zł - wysyłka jest darmowa.

2. Kurier DPD.
Szybka i bezpieczna wysyłka pod dowolny adres w Polsce kurierem DPD. Paczki krajowe w zdecydowanej większości docierają na miejsce następnego dnia roboczego, licząc od momentu nadania przesyłki.
Koszt wysyłki przy płatności z góry - 10 zł. Koszt wysyłki za pobraniem (płatność kurierowi podczas dostawy) - 15 zł. Przy zamówieniach powyżej 250 zł  - wysyłka jest darmowa.